Yedek Parça

IVECO Orijinal Parçaları
Kalite Güvenceniz

IVECO orijinal yedek parçalarını seçmek, üretici kalitesine ve uzman teknisyenlere güvenmek, aracınızın her zaman en yüksek performansta çalışmasını sağlamak demektir. Tüm IVECO ürünleri ve hizmetleri, lider ruhu ile satış sonrası hizmetleri tarafından desteklenmektedir. Güvenle ve huzurla satın alabileceğiniz geniş seçenekli ve rekabetçi fiyatlara sahip orijinal IVECO parçalarını yalnızca IVECO bayinizden temin edebilirsiniz.

%100 Seçicilik: IVECO, her yedek parçanın tedarik sürecinin mükemmelliğini garanti altına almak için en yüksek kalite standartlarına göre seçilen hammaddeleri kullanır.

%100 Güvenilirlik: IVECO, yalnızca en yüksek kalite düzeylerini ve sertifikalı üretim süreçlerini sunabilen yedek parça tedarikçilerini seçer.

%100 Emniyet: Sertifikalı ve garantili orijinal IVECO yedek parçaları, uzun süreli performans sağlar ve aracınızın değerini korumanıza yardımcı olur.

%100 Denetim: Tüm IVECO yedek parçaları ve hizmetleri, her süreç aşamasında ciddi kalite kontrol testlerinden geçirilir.

%100 Müşteri Memnuniyeti: IVECO’nun kalite süreci, tek bir amacı hedefler: müşterilerinin %100 memnuniyetini sağlamak.

IVECO orijinal parçaları ile, kalite ve güvenceyi en üst düzeyde yaşayın.

Satış Temsilciliklerimiz

Merkez

Adres

Eskihisar Mahallesi Pamukkale Bulv.No:3 DENİZLİ

Telefon

0 258 251 34 34

Mail

sahinler@sahinleroto.com