Hakkımızda

Geri
Ürün Kategorileri

Hakkımızda

Şirketimiz, 1983 yılında OTO ŞAHİNLER unvanı ile Bakırlı Mah. 132 Sokak No:6 DENİZLİ adresinde Fiat 50 NC yedek parçaları perakende ticareti ile faaliyete başlamış, 01.01.1985 tarihinde  “ŞAHİNLER OTOM. PARÇ. TİC. VE SAN KOLL. ŞTİ. MUSTAFA ŞAHİN VE ORTAKLARI” unvanı ile aynı adreste tüzel kişiliğe dönüşmüştür. Aynı yıl Mayıs ayından itibaren OPAR Yedek Parça Ana Bayiliğini alarak faaliyetine devam etmiştir. Zaman içinde gelişerek büyüyen firmamız 1995 yılında İzmir Asfaltı üzerindeki adresinde Otoyol Yetkili Servisi olarak bünyesine Servis faaliyetini de ilave etmiştir.
1983 yılından 1997 yılına kadar ki süreçte iş hacminin artmasından dolayı işyerini 3200m2 kullanım alanı olan Ankara Asfaltı Üzeri Pamukkale Yol kavşağı Denizli adresine taşıyarak, unvanını ŞAHİNLER OTOMOTİV SAN. VE TİC LTD. ŞTİ olarak değiştirmiştir.
1998 Yılında Yedek Parça- Servis faaliyetlerine OTOYOL-İVECO’ nun Araç Satış faaliyeti de eklenmiştir.

Halen otomotiv sektöründe, aşağıdaki şekillerde faaliyet göstermektedir;
IVECO ARAÇ SAN VE TİC. A.Ş.’nin Denizli, Afyon, Muğla, Aydın, Uşak illeri araç satışı Ana Bayiliği,
Denizli ilinde IVECO Yetkili Servisliği,
Egzoz gazı Emisyon ölçümü,
Fren testi,
T.C. Bilim Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı (Digital ve Analog (VDO markası) takograf ve BESTAŞ Mekanik takografı) Yetkili Takoğraf Kalibrasyonu merkezi olarak Takograf Satış, Servis ve Kalibrasyon faaliyeti,
Grammer koltukları yetkili satış ve servisliği,

2012 Yılında DENMET METAL SANAYİ A.Ş.’nin ortağı olarak Metal Sektörüne adım atmıştır. Bu sektörde Plazma Kesim, Makas Kesme, Sac Kıvırma, Silindir Kıvırma, Profil Kıvırma faaliyetlerini yürütmektedir.
Müşterilerimize üst düzey hizmet vermek ve anlık değil, “Sürdürülebilir Mutluluk” sağlamak için çıktığımız bu yolda kendi alanımızda en iyi olmak için faaliyetlerimize devam etmekteyiz.
 

Satış Temsilciliklerimiz